Zostań Piłkarzem

Akademia Piłkarska Bydgoskiego Klubu Sportowego Chemik ogłasza nabór do grup młodzieżowych dla dziewczynek i chłopców w wieku od 3 do 10 lat. Zapraszamy do wspólnych treningów!

Zajęcia w Akademii Piłkarskiej Chemika to niezapomniana przygoda, podnoszenie swoich umiejętności pod okiem wykwalifikowanych trenerów, wpajanie zasad zdrowego trybu życia oraz możliwość rozpoczęcia prawdziwej piłkarskiej kariery. Nasi zawodnicy regularnie trafiają dla czołowych polskich klubów takich jak Legia Warszawa, Lech Poznań, Lechia Gdańsk, Pogoń Szczecin, Arka Gdynia, czy Śląsk Wrocław. W 2018 roku nasz wychowanek Jakub Piotrowski, po świetnym sezonie w Pogoni Szczecin, przeszedł do belgijskiego KRC Genk, skąd przeniósł się do Fortuny Dusseldorf. Nie zwlekaj i dołącz do nas!

Treningi odbywają się dwa lub trzy razy w tygodniu w zależności od grupy wiekowej. Na maksymalnie 12 uczestników treningu przypada zawsze 1 trener.

WAŻNE! Akademia Piłkarska Chemika Bydgoszcz jest jedyną w mieście, która posiada Złoty Certyfikat PZPN i prowadzi szkolenie dzieci i młodzieży we wszystkich kategoriach wiekowych od 3-latków do juniora starszego. Złoty Certyfikat, to prestiżowe wyróżnienie, które potwierdza najwyższy poziom szkolenia.

Jak zacząć treningi? Przeczytaj najważniejsze pytania i odpowiedzi: KLIKNIJ

Jeżeli masz dodatkowe pytania, prosimy o kontakt z Trenerami - Koordynatorami naboru do Akademii:

Arkadiusz Pruss - 517-572-022
Adrian Raszka - 605-443-004