Pierwszy sparing trampkarzy

Trampkarze Chemika Moderatora Bydgoszcz rozpoczęli treningi w nowym roku.Zawodnicy z rocznika 2007 rozegrali też pierwszy tej zimy sparing.

Podopieczni trenera Dawida Niezbeckiego zmierzyli się w sobotę z FC Wrocław. Goście z Dolnego Śląska wygrali 3:2, ale szkoleniowiec był zadowolony z postawy zespołu. - W tej chwili wynik jest dla mnie sprawą drugorzędną. Widzę, że zawodnicy z każdym kolejnym meczem lepiej realizują założenia, a w grze jest mniej chaosu i przypadkowości - ocenia trener Niezbecki. - Ze względu na warunki atmosferyczne mecz kosztował chłopaków wiele sił, ale wierzę, że to zaowocuje w lidze, bo trudne warunki kształtują nie tylko umiejętności piłkarskie, ale przede wszystkim charaktery - dodaje szkoleniowiec.

Zespoły trampkarzy Chemika Moderatora wznowiły treningi 11 stycznia. Obie drużyny mają w planach sparingi z m.in. MUKS CWZS Bydgoszcz. - Frekwencja na treningach jest zadowalająca. Przygotowujemy się na własnych obiektach i nie możemy narzekać. Klub organizuje i oferuje nam wraz z Bydgoskim Centrum Sportu naprawdę dobra warunki - wyjaśnia trener Niezbecki.